Зимски палта за жени жени маичка мода лабава цврста боја улична облека џеб патент, влечење со долги ракави џемпери од качулка

Зимски палта за жени жени маичка мода лабава цврста боја улична облека џеб патент, влечење со долги ракави џемпери од качулка

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Големина : S BUST : 125 CM/49.21 '' Рамо : 69cm/27.17 '' Sleeve : 46cm/18.11 '' 'Должина : 84cm/33.07' 'Големина : M Bust : 130cm/51.18' '' Reoner : 70cm/27.56 '' Sneave : Sneave : 46cm/18.11 '' Должина : 85cm/33.46 '' Големина : L Bust : 135cm/53.15 '' Рамо : 71cm/27.95 '' ракав : 46cm/18.11 '' Должина : 86cm/33.86 '' Големина : XL Bust : 140cm/ 55.12'' Shoulder : 72cm/28.35'' Sleeve : 46cm/18.11'' Length : 87cm/34.25'' Size : XXL Bust : 145cm/57.09'' Shoulder : 73cm/28.74'' Sleeve : 46cm/18.11'' Length : 88cm/34,65 '' Големина : xxxl биста : 150cm/59.06 '' Рамената : 74cm/29.13 '' 'Sleeve : 46cm/18.11' 'Должина : 89cm/35.04' 'Големина : xxxxl Биста : 155см/61.02' 29.53 '' 'Ракав : 46cm/18.11' 'Должина : 90cm/35.43' 'Големина : xxxxxl биста : 160cm/62.99' 'Рамо : 76cm/29.92' '' Ракав : 46cm/18.11 '' Должина : 91cm/35.83 '' Womenенски женски потпетица. Мода лабава цврста боја улична облека џеб патент, влечење со долги ракави џемпери со качулки со палто : Изработено е од материјали, издржливо за вашето секојдневно носење со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни тексас фармерки, итн. како тоа! Материјал : Полиестер изработен од мек и еластичен материјал, ги прави овие врвови лесни и доволно удобни за секојдневно носење. Може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторингот : Winderseason : Winter Style : Casual, Fashionoccasion : Casual, Dailymatery : Polyester Pattern Тип : Цврста Колорлак : Должина на качулка : Долга ракав : 1 x Womenените coatesize Bust Shouldersleevel должини125cm/49.21''69cm/27.17'''46cm/18.11''84cm/33.07''m130cm/51.18''''7.56 '85cm/33.46''L135cm/53.15''71cm/27.95''46cm/18.11''86cm/33.86''XL140cm/55.12''72cm/28.35''46cm/18.11''87cm/34.25''XXL145cm/57.09' '73cm/28.74'''46cm/18.11''88cm/34.65''xxxl150cm/59.06''74cm/29.13''46cm/18.11''89cm/35.04'''xxxl155cm/61.02'75'75'75'75. На '90cm/35.43''xxxxxl160cm/62.99''76cm/29.92''46cm/18.11''91cm/35.83''size : Sbust : 125cm/49.21'''shoulder : 69cm/27.17''leeve : 46.11 : 84cm/33.07''Size : Mbust : 130cm/51.18'''Shoulder : 70cm/27.56''''Sleeve : 46cm/18.11'''L должина : 85 CM/33.46''''''''''''''''''''Size : lbust : 135cm/53.15'shoulder : 71cm/27.95.95.95.95. ''Sleeve : 46cm/18.11''Length : 86cm/33.86''Size : XLBust : 140cm/55.12''Shoulder : 72cm/28.35''Sleeve : 46cm/18.11''Length : 87cm/34.25''Size : XXLBust : 145cm/57.09''Shoulder : 73cm/28.74'''Sleeve : 46cm/18.11'''l должина : 88cm/34.65''size : xxxlbust : 150cm/59.06'''shoulder : 74cm/29.13''Sleeve : 46.11'11 : 89cm/35.04''Size : xxxxlbust : 155cm/61.02''shoulder : 75cm/29.53''Sleeve : 46cm/18.11'''l должина : 90cm/35.43'size : xxxxlbust : 160cm/62.99'Soulder : 76cmerser : 76cm/76cmser : 70cm/35.43'size : xxxxlbust : 160cm/62.99'swoulder : 76cmerser : 76cm/76cmser : 70cm/35.43'size : xxxxlbust : 160cm/62.99'swoulder : 76cm/70cm/299.99.99 ' '' Ракав : 46cm/18.11'''Lenge : 91cm/35.83 '' ineенски зимски палта. Зимски јакни за жени. Puffer јакна жени. палта за жени. плус големина зимски палта за жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата