Bzdaisy азбука за маици и панталони за маици и панталони - забавна облека за учење за деца - уникатна облека со долг ракав за момчиња и девојчиња на возраст од 1 година со

Bzdaisy азбука за маици и панталони за маици и панталони - забавна облека за учење за деца - уникатна облека со долг ракав за

Во магацинот.
DEN 287.20
Тековен:

Сет со маици со долги ракави, сет на панталони, детска облека, азбука oreубов, печатена облека, филмска тема, ТВ-драма тема, тема за анимација, тема за стрипови, тема за игра, тема на славна личност, популарна облека, облека од родители-дете, облека за појавување, облека за појавување , Детска мода, удобна облека, обичен стил, трендовски дизајн, подарок за празници, подарок за роденден, Божиќен подарок, костум за Ноќта на вештерките, облека за космеј, облека, персонализирана облека, уникатен дизајн. Опции за повеќекратни големини : Опфаќајќи опсег од 110 см до 170 см, погоден за деца од различни возрасни групи . живописни модели на цртани филмови : Исклучителни и живи цртани модели ја подобруваат разиграната привлечност, привлекување на ectionубов на децата . Удобна ткаенина : Изработена од премиум материјали, меко и пријателски за кожата, обезбедувајќи најголема утеха за децата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата