Дајки дами танцуваат чевли рамни балетски чевли околу пети станови балети се протегаат удобно лизгање на лизгање розов 8ц

Дајки дами танцуваат чевли рамни балетски чевли околу пети станови балети се протегаат удобно лизгање на лизгање розов 8ц

Во магацинот.
DEN 255.84
Тековен:

Еластична лента : Вкрстената еластика ги држи чевлите на нозете подобро како чорап за да се обезбеди Не паѓа. Чевлите за танцување треба да се вклопат близу до стапалото, тие не треба да се вклопуваат како редовни улични чевли, ве молиме измерете ја должината на ногата за безбедност и добијте најдобро. Конструирано од еластично еластично платно на горните и кожни сплит стапала. Лесна тежина и удобност : Супер лесна и флексибилна, ве натера да се чувствувате голема слобода и удобно во носење, одржувајте го вашиот танц повеќе бесплатен и неверојатен . Совршено за балетски танц, гимнастика, јога, модерен танц, сала за танцување, обука за танцување итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата