Lierteer fmf Mountain Bike Stem Road Road Biccycle Stems *

Lierteer fmf Mountain Bike Stem Road Road Biccycle Stems *

Во магацинот.
DEN 239.84
Тековен:

Детали : *Сосема нов и висок квалитет*Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*Погоден за велосипед / планински велосипед, итн.)*Факултативна должина : 38мм, 60мм, 80мм, 90мм (приближно)*Дијаметар на стебло : 28,6мм (приближно) Содржина на пакетот : 1*матични велосипеди Белешка : Вистинската боја на предметот може да биде малку различна од прикажаните слики На веб -страницата предизвикана од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и светлината на светлината. Карактеристики : Лиертер FMF планински велосипед матични рачки за велосипеди стебла 25.4/31,8mm * 38/60/80мм. Материјал : мала тежина, добра јачина и отпорност на температурата на добро, добра отпорност на влијание. Изглед и перформанси : Автоматско сечење, мазен раб, вклопувајте во повеќето велосипеди на патот, деликатна текстура . Компатибилност : мазна површина и исклучителна изработка, вклопуваат во повеќето велосипеди . Лесна инсталација : Сосема нов и висок квалитет, лесен за инсталирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата