Sportsенски спортски шорцеви креваат високи фитнес панталони за фитнес панталони

Sportsенски спортски шорцеви креваат високи фитнес панталони за фитнес панталони

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Сезона : есен и зима. Пол : жени. Материјал : полиестер. Тип на шема : Печати. Должина на ракавот : Долги ракави. Дебелина : Стандард. Пакет вклучуваат : 1 компјутерски жени худи. Големина : S половината : 52cm/20.47 '' Должина : 34,5cm/13.58''Size : M Weist : 56cm/22.05 '' Должина : 35,5cm/13.98''Size : l половината : 60cm/23.62 'должина : 36,5 см /14.37''size : xl половината : 64cm/25.20 '' Должина : 37,5 см/14,76 '' 'Поводот : Нашите слатки животински качулки за жени се погодни за сите прилики, како што се патување, училиште, одмор, на отворено, датира, улица и улица и Околу куќата, итн., Исто така, Божиќ, Ден на роденден на в Valentубените, Денот на благодарноста, подароците за девојчиња итн. И симпатични женски џемпери. Тоа оди со скоро сите панталони, шорцеви, здолништа. Џемперот „пуловер худи“ е погоден за жени, жени, тинејџери, девојчиња. Женски кратки ракави тунични врвови на фудбалски шорцеви жени. Боја : Бојата на облеката може да биде под влијание на светлината, погледнете го вистинскиот производ. Ве молиме, дозволете мало отстапување во боја! Ве молам разберете го тоа. Машинско миење ладно или миење на рацете. Не. Краток сет на велосипедисти со две парчиња за жени Jeanан шорцеви за жени. Материјал : Оваа симпатична худи е азиска големина. Полиестер со кадифен. Ве одржуваме топло во студената зима, манжетните и полите ќе се грижат за вас. Пријателска за кожа, топла и лесна ткаенина за џемпери. Лабаво вклопување, удобно и дише за носење. Обичен и удобен стил за секојдневно носење. Краток тренер за половината на торзото за жени пижами за жени шорцеви поставени симпатични. Карактеристики : Оваа маичка има нов дизајн за девојчиња, ретро -шема, фустан од јадрото за дами, симпатична фустан симпатична маичка, качулка за жива слатка животинска качулка за симпатична маичка за тинејџери. Потчинета облека. Дуксери за тинејџери. Симпатична худи. Симпатична девојка Худи. Преголема худи. 501 шорцеви жени жени шорцеви за лето под 10 години. Џемпер на пуловер худи за жени, жени, тинејџери, девојчиња. Тренингот џемпер за жени. Женски шорцеви за пливање памучни момчиња шорцеви долна облека за жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата