Museенски џемпери за женски женски, со долги ракави, шарени печати цврста боја, сплит лабава плетени врвови

Museенски џемпери за женски женски, со долги ракави, шарени печати цврста боја, сплит лабава плетени врвови

Во магацинот.
DEN 575.84
Тековен:

Карактеристики : . - Мека ткаенина, обезбедете удобно чувство на џемпери против вашата кожа .- Совршен подарок за семејство или девојка .- миење на рацете во студ. / Не бели. / Линија суво .. Големина (cm) t t t t t t. S tl length : T66 tbust : t100 tsleeve : t56. M tl length : t68 tbust : t104 tsleeve : t57. L tl length : t70 tbust : t108 tsleeve : t58. Xl tl должина : t72 tbust : t112 tsleeve : t59. Големина (инч) t t t t t t. S tl length : t25.98 tbust : t39.37 tsleeve : t22.05. M tl length : t26.77 tbust : t40.94 tsleeve : t22.44. L tl length : t27.56 tbust : t42.52 tsleeve : t22.83. Xl tl должина : T28.35 tbust : t44.09 tsleeve : t23.23. Спецификација : . Материјал : Памук, спандекс. Боја : Мулти-боја. Тип : Обичен, шик. Применлив пол : Femaleенски. Сезона : Пролет, лето, есен. Пакет вклучува. Материјал од 1 x врвови : Направено од високо квалитетен памук и спандекс. Добар дел за целиот ден се вклопува. Мека и пријателска за кожата, удобно за носење . Карактеристики : Долги ракави, печатени ленти, блок во боја/цврста боја, опуштено вклопување, странично разделување. The Tretleneck не е тесен и добро ја држи својата форма . Дизајн : потсмев џемпер на вратот, уникатен и шик стил, ве тера да изгледате поубав и шармантен, дефинитивно е стилски изглед на есенската улица . натпревар : Совршен е да се биде основен слој под основниот слој под основниот слој под основниот слој под основниот слој под основниот слој Јакна или палто за шик изглед. Или облечете сами едноставно како пад на врвовите, одат добро со хеланки, фармерки, итн. Поводот : Одлично за секаков вид прилики, како што се одмор, работа, забава, ноќен клуб, шопинг, датира, излегуваат, секојдневен живот, мода Покажи, така натаму.

Параметри на производот

Стоката во категоријата