Беивеј дами обични кадифени дното разгорени салон за дневна облека широка нога празник палацо остава роза црвена с

Беивеј дами обични кадифени дното разгорени салон за дневна облека широка нога празник палацо остава роза црвена с

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Опис : Пол : Womenените, жената, дамата дама, женски, девојки Стил : Panенски салон панталони, панталони пантацо, широки нозе долги панталони, лабави обични панталони, панталони на плажа бохо харем, еластична половината хипи пантопат , Роза црвена, црна (по избор) големина : s, m, l, xl, 2xl (следете ја табелата со големина за да изберете) Материјал : Полиестер спандексваист : висока должина на половината : целосна должина од сезоната : пролет, лето, есен, есен, зимкации : случајно , Патување, одмор, работа, забава, секој ден, датуми, филмови, дневно, училиште, празник, улица, пикник, плажа, јогафеат : 1. Совршен за мода и елегантен дизајн, го прави погоден за целото секојдневно носење. Натпревар - Ова директно широко панталони за нозе може да бидат добро совпаѓани со скоро сите ваши врвови, елек, маица, блуза, ками врвот, врвот на културата за обичен трендовски изглед. Ткаенината е мека и еластична, удобна за вашата кожа. Материјал : полиестер. Карактеристики : Pantsенските дневни панталони се дизајнирани со цврста боја, еластична висока половината, замотана висока пораст, директно широка нога, дневни панталони, пантацо панталони со високи половини за жени, проточни панталони удобни и шик. Материјал - 95% полиестер, 5% спандекс. Како што е пролет, лето, обични, забави, плажа, дом, одмор, вечера, отворено, ноќ, одмор, секојдневен живот. Повод - Едноставен и дизајн на природата ги прави овие панталони совршени за работа, обична, празнична забава, пикник, секојдневно носење. (Цело мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил - жени широки нозе палацо дневни панталони, панталони со широки нозе со високи половини, еластични панталони на половината.

Параметри на производот

Стоката во категоријата