Мојот син на закон е мое омилено дете смешно семејство што одговара на маицата

Мојот син на закон е мое омилено дете смешно семејство што одговара на маицата

Во магацинот.
DEN 223.68
Тековен:

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машински миење. Лесен, класичен вклопување, ракав со двојно игла и долниот дел на мојот син на закон е моето омилено дете смешно семејство што одговара на маицата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата