Ертутуи Менс есен и зима сол без омраза јака топол кардиган плетен палто качулка џемпер темно сива м

Ертутуи Менс есен и зима сол без омраза јака топол кардиган плетен палто качулка џемпер темно сива м

Во магацинот.
DEN 703.36
Тековен:

Менс есен и зима сол без омраза јака топла кардиган плетена палто качулка со џемпери : 【Материјал】 Изработено е од висококвалитетни материјали и е доволно издржлив за да го исполни вашето секојдневно носење. 【Карактеристики】 Мода и модерен дизајн ве прават попривлечни. Совршена собрание со вашите омилени шорцеви, фармерки и така натаму. 【Прилики】 Удобните материјали се многу погодни за секојдневно, и верувам дека ќе ги сакате. 【Големина】 Ве молиме, погледнете ја табелата со големина на сликата пред да поставите нарачка. Сезона : есен и зимски рид : менокација : дневно, должина на партицирање : Редовен вид на типот : SOILDSTYLE : MODE, LEISUREVEVEL Должина : Longwhat : 1 PC Jumper Size Bust Shouldersleevel lengthm100cm/39.37'''48cm/18.90''58cm/22.83''63cm/24.8004 /40.94''49cm/19.29''59cm/23.23''65cm/25.59''XL108cm/42.52''50cm/19.69''60cm/23.62''67cm/26.38''XXL112cm/44.09''51cm/20.08''61cm /24.02''69cm/27.17''XXXL116cm/45.67''52cm/20.47''62cm/24.41''71cm/27.95''Size : MBust : 100cm/39.37''Shoulder : 48cm/18.90''Sleeve : 58cm/22.83 '' Должина : 63cm/24.80''size : lbust : 104cm/40.94'''shoulder : 49cm/19.29''''Sleeve : 59cm/23.23'''l должина : 65cm/25.59''Size : XLBUST : 108cm/42.52'shoulder : 50cm/19.69''''Sleeve : 60cm/23.62'''l должина : 67cm/26.38'size : xxlbust : 112cm/44.09''shoulder : 51cm/20.08''''Sleeve : 61cm/24.02'''Length : 69cm/27.17'Size : Xxxlbust : 116cm/45.67'''shoulder : 52cm/20.47''''Sleeve : 62cm/24.41''''L должина : 71cm/27.95 '' Изработено е од високо квалитетни материјали, трајно за да се носи вашиот дневен нос . срце! Шик и удобно, не можете да тргнете наопаку со овој неверојатен симпатичен врв!. Ве штити да се држите подалеку од студ . Совршен натпревар со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни пакувања, тексас фармерки, итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата