Миленичиња кралски костум на круната на миленичиња додаток за миленичиња миленичиња за миленичиња за домашни вештерки

Миленичиња кралски костум на круната на миленичиња додаток за миленичиња миленичиња за миленичиња за домашни вештерки

Во магацинот.
DEN 223.84
Тековен:

1 Симпатичниот додаток за костуми за миленичиња е погоден за партиски косплеј и може да создаде нов изглед во секунди за вашето домашно милениче . со добра изработка и исклучителен изглед, оваа крпа за кучиња ќе биде многу добар фото реквизит и ќе го направи вашето куче да изгледа поубаво. Изработено од високо квалитетен памучен материјал, овој производ е отпорен на абење и мек . има 4 големини за избор од : S, M, L XL . Тој е идеален материјал за миленичиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата