Ауфмер Капри тексас за жени со џеб продажба дами уличен стил моден дизајн смисла мулти џебни комбинезони со ниски половини спортски панталони

Ауфмер Капри тексас за жени со џеб продажба дами уличен стил моден дизајн смисла мулти џебни комбинезони со ниски половини спортски

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Maseенски уличен стил моден дизајн смисла мулти џебни комбинезони со ниски половини спортски панталони : 1. се изработени од високо квалитетни материјали, издржлив дополнување за вашето секојдневно носење2.Кеј попривлечен Дневно, плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.Селењето на овие панталони ќе ја истакне вашата супер-добра фигура и ќе добие многу пофалби. Сезол : Сите Sea Sondend : Womenoccasion : Casual Color : Solid Style : Casualfit : Fit ture to Sigun Измијте : Рачно миење ладно, виси или линија суво Што добивате : 1 компјутерски жени панталони Aufmer Панталони со целосна должина / панталони со целосна должина / Панталони со целосна должина / Панталони со целосна должина / шорцеви / јога каприс панталони / блузи и кошули со кратки ракави Сетови / јога полу -шорцеви панталони / шорцеви фармерки. 【Меки и еластични ткаенини】 Удобните ткаенини обично се меки, дишат и еластични, како што се материјали за природни влакна како памук, постелнина, свила и волна, и материјали за растителни влакна, како што се полиестерски влакна . 【лабава, природна и мазна-удобна Одговара на сечење, избегнување на дизајни кои се премногу тесни или премногу врзани. На пример, директно панталони, панталони со широки нозе, лабави шорцеви, панталони со здолништа и други дизајни можат да обезбедат поудобно искуство за носење . 【Флексибилност и вклопување】 Удобните ткаенини и прилагодувањето обично имаат одредена флексибилност, што може да се прилагоди на движењата и промените на телото и избегнувајте непријатност за време на носењето . 【Светлина и дишење】 Удобните ткаенини и кроење обично имаат добра дишеност, што може да го направи телото да дише и да ја расипе топлината и да избегне прекумерно потење и непријатност . 【Лесен и мекост】 Удобни ткаенини и исечоци Обично имаат лесна и мека текстура, што може да обезбеди поудобно искуство со носење и нема да донесе притисок врз телото.

Параметри на производот

Стоката во категоријата