Маички со маици за жени за жени кои се печатени со куќи со кратки ракави, лабава маица за женски врвови кошули за жени бели

Маички со маици за жени за жени кои се печатени со куќи со кратки ракави, лабава маица за женски врвови кошули за жени бели

Во магацинот.
DEN 246.24
Тековен:

11 '' - - ракав : 18,5cm/7. Големина : М - - Биста : 100см/39,37 '' - - рамо : 45см/17,72 '' - - ракав : 18см/7.52 '' - - рамо : 47cm/18.1 инчи = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Спецификација на предметите : Wintergender : Women Material : Polyester Decoration : Ниту една должина на облеката : Редовна должина на ракавот : јака од кратки ракави : o Модел на вратот Тип : Стил на печатење : Мода, каузални карактеристики : 1.09 '' - - должина : 65см/25. Стилски и мода ве прават попривлечни 3.94 '' - - рамо : 46cm/18. Одлично за забава, дневно, плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1pc врвот.29 '' - - ракав : 20см/7,87 '' - - Должина : 73см/28,74 '' ’жени обични печатење кратки ракави за кратки ракави О -вратот te t- Врвови за блузи со кошула Туника, проверете ја табелата со големина пред нарачката. Големина : xxl - - биста : 114cm/44.48 '' - - должина : 69cm/27.

Параметри на производот

Стоката во категоријата