Ален, Кимберли бело модерно дрво, врамено музејско уметничко печатење со наслов - сончогледи и тикви

Ален, Кимберли бело модерно дрво, врамено музејско уметничко печатење со наслов - сончогледи и тикви

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Кимберли Ален претставува зачудувачки 14x9 бело модерно дрво, врамено од wallидно уметничко дело, со наслов „Сончогледи и тикви “. Ова уметничко дело е печатење со отворено издание направено со рамка до wallид користејќи го методот Giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамката до Wallидот внимателно набави висококвалитетна слика од издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна бела модерна рамка од дрво што совршено ги надополнува уметничките дела. Нашиот тим на искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе се постави за да гарантира дека вашето уметничко дело е веднаш врамено и испратено до вас. Ние се гордееме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во САД, и ние сме убедени дека вашата набавка ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирање во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го богатувате за наредните години. Ви благодариме што избравте рамка до Wallид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Ален, Кимберли. Наслов : Сончогледи и тикви. Рамка со големина : 14x9 инчи. Висококвалитетен уметнички принт, врамен во бела модерна рамка од дрво. Прилагодено печатено и врамено кога е купено. Вклучен комплет за виси за жица. Направено во САД и задоволството е загарантирано.

Параметри на производот

Стоката во категоријата