Овошје на иконската маица за овошје

Овошје на иконската маица за овошје

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Овошје на иконскиот иконски маица со големина до 3xl - 4,6 мл. 10 ringspun cotton/polyester Black Ink Heather, Charcoal Heather are 60/40 ringspin cotton/polyester Classic ladies' fit Seamless 1x1 rib collar with two-needle coverstitching on front neck Shoulder-to-shoulder taping Side seamed Two-needle hemmed sleeves and bottom Tear away label Available in a wide Опсег на бои за комплиментирање на секоја гардероба, овие маици обезбедуваат совршено вклопување и мекото чувство неопходно за секојдневно носење. Совршено за сите активности на отворено, како што е крстарење, трчање, возење велосипед, искачување, пешачење, патување, авантури на отворено, кампување и одење. Исто така одлично за секојдневно носење и тренингот. Маиците се погодни за вежбање, трчање, теретана, кошарка, велосипедизам, обука, плажа или домашно носење . Совршено за салата или само лежење, нашата активна облека вклучува маички, пот, хеланки и многу повеќе. Значи, ако го сакате сето тоа - удобност, вклопување и стил - доверливи да ги испорачаме. Суштинската маица е основна што сакате да ја додадете во вашата гардероба. Темите се неопходни слоеви, а оваа ќе ја задржи својата боја и е форма! Се одликува со памук во форма на удобност со навестување за истегнување што го држи своето миење на формата по миењето. Beе бидете воодушевени од тоа колку начини ќе ги носите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата