Дома кујна Транспарентна стаклена чинија сад сад храна храна што служи чинии за глупак

Дома кујна Транспарентна стаклена чинија сад сад храна храна што служи чинии за глупак

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Опис. Ова е сад за порција храна, изработена од стаклен материјал, издржлив за употреба. Можете да ги чувате сите видови храна, како што се салата, глупак, овошје, ориз, десерт, итн. Совршен подарок за домаќинство за пријатели и соработници, и тие ќе го сакаат тоа .. Карактеристики. -Материјал : стакло . -Изга : Околу 12.7x12.7x6.4cm/4.99x4.99x2.52 инчи . -три -димензионално тело на садови, полн со текстура, добра текстура, силен тродимензионален ефект . -safe и Без штета, силна и издржлива . -одна технологија за обликување на парчиња, без зглобови, измазнета површина, без гребење, убаво и практично . -Клеално и светло, убаво и дарежливо . -стабилен материјал, природна непропустливост, без остаток, лесен да се исчисти . -Дана трага од златен занает, нежна златна нишка. Три-димензионално тело на садови, полно со текстура, добра текстура, силен тродимензионален ефект . безбедна и без штета, силна и издржлива . технологија за обликување со едно парче, без зглобови, помазна површина, без гребење, убаво и практично . Јасна и светла, убава и дарежлива . стабилен материјал, природна непропустливост, без остаток, лесен за чистење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата