Илг, Кети и Гордон злато украсено дрво врамено со музејски печати со двојно мат

Илг, Кети и Гордон злато украсено дрво врамено со музејски печати со двојно мат

Во магацинот.
DEN 255.84
Тековен:

Кети и Гордон Илг претставуваат зачудувачки злато украсено дрво од 11x14, врамено со двојно matидно уметничко парче, со наслов „Ново Мексико Сандхил Крејн Фураџ“. Ова уметничко дело е печатење со отворено издание направено со рамка до wallид користејќи го методот Giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамката до Wallидот внимателно набави висококвалитетна слика од издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна златна украсена рамка од дрво со двојно затемнување што совршено ги надополнува уметничките дела. Нашиот тим на искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе се постави за да гарантира дека вашето уметничко дело е веднаш врамено и испратено до вас. Ние се гордееме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во САД, и ние сме убедени дека вашата набавка ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирање во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го богатувате за наредните години. Ви благодариме што избравте рамка до Wallид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Илг, Кети и Гордон. Наслов : Фуража за фуражни кранови на Ново Мексико Сандхил. Рамка со големина : 11x14 инчи. Висококвалитетен уметнички печати врамени во златна украсна рамка од дрво со двојно затемнување. Прилагодено печатено и врамено кога е купено. Вклучен комплет за виси за жица. Направено во САД и задоволството е загарантирано.

Параметри на производот

Стоката во категоријата