Св. Патрикс ден женски моден моден краток ракав врвен печатен маица лабава врв

Св. Патрикс ден женски моден моден краток ракав врвен печатен маица лабава врв

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Сезона : есен и зима. Пол : жени/мажи. Материјал : полиестер. Тип на шема : Печати. Должина на ракавот : краток ракав. Јака : тркалезен врат. Дебелина : Стандардна шема : . Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 96cm/37,80 '' Рамо : 44cm/17.32 '' Ракав : 17,5cm/6.89 '' Должина : 63cm/24.80''size : M US : 6 UK : 10 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 100см/39,37 '' рамо : 45см/17,72 '' ракав : 18см/7.09 '' Должина : 65см/25.59'size : l САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 104cm/40.94 '' Рамо : 46cm/18.11 '' ракав : 18.5cm/7.28 '' Должина : 67cm/26.38''Size : XL US : 10 Велика Британија : 14 EU : 40 BUST : 108 CM/42.52 '' Рамено : 47cm/18.50 '' SLEEVE : 19cm/7.48 '' Должина : 69cm/27.17''Size : xxl САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 биста : 112cm/44.09 '' Рамо : 48cm/18.90 '' ракав : 19.5cm/7.68 '' Должина : 71cm/ 27,95 '' женски врвови облечени секси секси. Големи кошули за жени графички маички. Womenените на Ден на Св. Патрикс. Совпаѓање на двојни маици, убави и нежни. Двојните маици се избор на подарок за парови, loversубовници, момче / девојка и годишнина, Денот на вineубените. Погодно е за училиште, работа, спорт, кино, плажа или дневен живот улица, кафе бар или каде и да сакате да одите. Двојна маичка, подароци за ден на вinesубените, кошули со партнери, маица со парови за loversубовници, двојни маици за две . Материјал : Направено од полиестер. Мека ткаенина, удобна за носење, нежна изработка со сите исклучителни детали. Фуни и сентиментални неговите и нејзините облеки што одговараат на момчето и девојката, сопругот и сопругата или за мама и тато. Идеја за подароци за младенчиња, подароци за меден месец, подароци за годишнина за и . Ве молиме, прочитајте ја табелата со големина од левата страна пред да купите. Ви благодариме што ја посетивте нашата продавница, ви посакувам убав ден . Карактеристики : Совпаѓање на двојки маици, убави и нежни. Двојните маици се избор на подарок за парови, loversубовници, момче / девојка и годишнина, Денот на вineубените. Погоден за училиште, работа, спорт, кино, плажа или дневен живот улица, кафе бар или каде и да сакате да одите. Имплицирање на технологија за термички трансфер, добра заситеност во боја, долготрајна боја, убава. Графиките се светли со бои без шанса да попуштат или избледат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата