Поставена перница со висок грб за Laguna-08K

Поставена перница со висок грб за Laguna-08K

Во магацинот.
DEN 2431.84
Тековен:

Суптилните, едноставни додатоци често создаваат луксузен, украсен допир. Случај во точка : Нашите практично совршени перничиња на отворено. Секое парче го подобрува изгледот на мебелот за внатрешен двор додека го прави поудобно место за враќање. D x 6 "- Debebr> задната перница 28"- W x 17 "- H x 6"- Debebr> br> (2) Закривен сет (и) без облик на перница. Надворешни перници и перници. Поставена перница за Laguna-08 K. Вклучена табела ? : Не. Потребно е собрание : Бр. Колекција : Перници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата