Хуааи тексас јакна за жени женски случајни тексас елек јакна без ракави со ракави обесхрабрена џин јакна бонбони боја тенок фит искинат палто врвови сина 2xl

Хуааи тексас јакна за жени женски случајни тексас елек јакна без ракави со ракави обесхрабрена џин јакна бонбони боја тенок

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет. Клиент за улога : За да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Забелешка : Нашата големина е азиска големина, азиската големина е помала од европската големина и големината на САД во САД .1 инчи = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Големина на Кина : Големината на Кина е помала од големината на Велика Британија/САД. Ако вашата стандардна големина на САД е L, се препорачува да изберете 2xl во нашата продавница; Ако вашата стандардна големина на САД е XL, се препорачува да изберете 3 XL; како што се : САД (а) = Кина (L); САД (М) = Кина (XL); Соединетите држави (L) = Кина (2x L); САД (XL) = Кина (3xl); САД (2xl) = Кина (4xl); Соединетите Држави (3xl) = Кина (5xl) Графикон за големина : Големина : С САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 82см/32,28 '' Должина : 57см/22.44 '' Рамо : 34см/13.39 ''. Големина : М САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 86cm/33,86 '' должина : 58cm/22.83 '' рамо : 35см/13,78 ''. Големина : L САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 90см/35,43 '' Должина : 59см/23.23 '' рамо : 36см/14.17 ''. Големина : xl САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 94cm/37.01 '' Должина : 60см/23.62 '' рамо : 37см/14.57 ''. Size : XXL US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 98cm/38.58'' Length : 61cm/24.02'' Shoulder : 38cm/14.96''Womens Casual Denim Vest Jacket Sleeveless Collared Distressed Jean Jacket Candy Color Slim Fit Ripped Coat Tops Features : Изработено е од високо квалитетни материјали, издржлив за вашиот секојдневен носење и моден дизајн ве прават попривлечни, содржи национален стил на поврзување со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни пакувања, тексас фармерки, итн. ќе ти се допадне! Овој врв може да се носи како обичен врв за секојдневно носење, или може да се носи во Banquetsseason : лето, есенгер : Womenените : Casualmatery : ПолиестерПатерн Тип : Цврста боја на боја : Стандард Пакет Вклучува : 1 ПЦ жени тексас Топ ракав Должина : Без ракави. Модел : Цврста боја. Карактеристики : вратот на екипажот. Белешка : Нашата големина е азиска големина, изберете 1-2 големини поголема при купување, благодарам. Миење на рацете или миење на машината.

Параметри на производот

Стоката во категоријата