Светилникот на реката Умпква, Орегон

Светилникот на реката Умпква, Орегон

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Оваа оригинална висококвалитетна престилка за готвење од Lantern Press може да се пофали со остри детали и живописни слики на светилникот на реката Умпкуа, Орегон (престилка од памучно платно, готвење во кујна, печење, печење, унисекс со џебови). R. r. -10.5oz памучно платно. R. -Големина од 28 ”широки и 34” високи. R. -Дексна тока на вратот, една големина најмногу се вклопува, унисекс. R. -Дални предни џебови, простор за одржување алатки. r. -Махин што може да се пее и еднократно. R. -Последно отпорно и безбедно печатење на слики во боја. R. -Изработено во Индија, печатено во САД користејќи еколошки мастила. R. r. Lantern Press е динамична уметничка компанија која е специјализирана за водечките светски слики. Нашата колекција вклучува оригинални дела создадени од нашиот тим за уметност, модерна фотографија, трендови за украси за дома и канцеларии, антички мапи, гроздобер постери и сè што е помеѓу. Со постојано растечка колекција на светски познати слики, Фенер Прес е трендсетер познат за украсување на домови и поголеми одморалишта - како и комплети на реклами, филмови и телевизиски емисии .. Ако барате совршена уметност за да ја поставите за вашиот дом или канцеларија, сигурни сме дека имаме парче со кое ќе се поврзете. Проверете ја нашата колекција овде со над 50.000 слики достапни во повеќе големини и медиуми. Исто така, би сакале да го однесеме овој пат да ви се заблагодариме ако сте купиле од нас порано, или планирате денес. Вие поддржувате уметници кои длабоко се грижат за нивната уметничка форма и компанија која е горда да ги отпечати овие неверојатни слики во Америка. Вашата поддршка ни овозможува да продолжиме да го правиме она што го сакаме - создавајќи убава уметност. Светилник на реката Умпква, Орегон (престилка од памучно платно, готвење во кујна, печење, печење, унисекс со џебови), големина од 28 инчи ширина и висока 34 инчи . прилагодлива тока на вратот, една големина најмногу се вклопува, Унисекс . машина за миење и еднократно миење и еднократно , Отпорни на избледени и безбедно печатење на слики во боја.

Параметри на производот

Стоката во категоријата