Ecqkame машки дуксери лабави вклопени графички спојници за џемпери Мажи случајна мода западна каубојска 3Д печатење лабава аспиратор со долги ракави, џемпер зелена xl

Ecqkame машки дуксери лабави вклопени графички спојници за џемпери Мажи случајна мода западна каубојска 3Д печатење лабава аспиратор

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Мажите случајни модни мода западниот каубој 3Д лабава аспиратор со долги ракави, џемпери за маички : машинско миење е помал од големината на нас. Ве молиме изберете материјал со големина 1-2 со големина : Полиестер стилски и моден дизајн ве прават попривлечни носејќи го тоа ќе ве направи да изгледате поубаво. Сезона : Зима/есенгер : Менокација : Надворешно, случајно, Dailymaterial : Polyestersleeve Должина : Долг ракав Тип : Print Style : Мода, Casualfit : Fit ture to Sizethickness : Standardhow : Големина : M Големина. Голем САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 110см/43,31 '' ракав : 65см/25.59 '' Рамо : 46cm/18.11 '' Должина : 73cm/28.74''size : xl големина. : X-large US : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 116cm/45.67 '' ракав : 67cm/26.38 '' Рамената : 48cm/18.90 '' Должина : 76cm/29.92''Size : XXL големина. : 40 биста : 122cm/48.03 '' ракав : 69cm/27.17 '' Рамената : 50см/19.69 '' Должина : 79cm/31.10''size : xxxl Големина. 128cm/50.39 '' Sleeve : 71cm/27.95 '' Рамената : 52cm/20.47 '' Должина : 81cm/31.89'Size : xxxxl Големина. 'Ракав : 73см/28,74' 'Рамената : 54см/21,26' 'Должина : 83см/32,68' 'Материјал : Оваа машка качулка е изработена од полиестер, мека, дише, лесна, малку затегната ткаенина, смалување и бесплатно на брчки . класичен Менс. Дулкови : Еластична и намалена манжетна и полите можат да одговараат на вашето тело добро да помогнат да се блокира ладно и студено . Погодно е за обична, работа, датум, училиште, спорт, одмор, улично носење или секојдневно носење, тоа е одлична идеја за подароци за Божиќ или празници. Машинско ладно миење безбедно, не бели, виси или не се исуши . Забележете : Ве молиме, погледнете на нашата табела со големина пред да нарачате и да го најдете на нашите слики или од описот. Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас во секое време , ние ќе ви обезбедиме квалитетна услуга.

Параметри на производот

Стоката во категоријата