Yubnlvae со ниско цврсто сплит жени во боја на половината за печатење на половината за бикини за пливање тенкини сет

Yubnlvae со ниско цврсто сплит жени во боја на половината за печатење на половината за бикини за пливање тенкини сет

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Ве молиме, проверете ја табелата со големина порано. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. Специфична точка на предмети : Дневно, базен, Сезона : Последно време : Регуларматеријал : Полиестер со подлога : Дадекорација : полиестер пакет Вклучи : 1 поставена облека за пливање (содржи подлога на градите) Пол : Womenените : Ве молиме споредете ги деталните големини со вашите пред да ги !!! Користете слична облека за да се спореди со типот Size Pattern : Print Style : , Causal Womens капење костуми бикини со долги врвови на сончоглед Сончоглед за капење на топки за капење : . Големина : S BUST : 71 CM/27.95 '' Weist : 68cm/26.77''Size : M Bust : 75cm/29.53 '' Weist : 72cm/28.35''Size : l Bust : 79cm/31.10 '' '' 'Waist : 76cm/29.92' „Ве молиме, проверете ја табелата со големина порано. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. Специфични производи за пливање шорцеви за пливање со држачи со жени кои се соедини, капење на два парчиња шорцеви. Сезона : Летни шорцеви костум за капење жени две парчиња американски костуми за капење жени плус големина плус големина ретро костими за капење за жени. Должина на облеката : Редовни дами костими за капење со шорцеви подлегнуваат костими за капење за тинејџери од табла за жени за жени кои пливаат долго. Белешка : Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред вас !!! Користете слична облека за да ја споредите со големината плус големина атлетски костим за капење со 3 парчиња костум за капење Постави жени фустани за пливање со шорцеви. Тип на образец : Врвни врвни костими за капење за тинејџери за тинејџери со големина на градникот за капење за жени жени од табла шорцеви за капење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата