Женски тркалезен џемпер без аспиратор loveубов печатени дуксери за ден на вineубените

Женски тркалезен џемпер без аспиратор loveубов печатени дуксери за ден на вineубените

Во магацинот.
DEN 366.24
Тековен:

Женски тркалезен џемпер без аспиратор loveубов, печатени дуксери за ден на вineубените, дуксери. Материјал : полиестер. Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате, благодарам!). Тежина на пакет : 264g. Големина на пакетот : 20x15x4cm, (Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате.) 2 Peaces Set Women 2002 Sweatshirt Womensize Chart : . Големина : S BUST : 100 CM/39.37 '' Рамо : 46cm/18.11 '' Sleeve : 46cm/18.11 '' 'Должина : 60cm/23.62'size : m Bust : 104cm/40.94' '' Рамо : 47cm/18.50 '' Рака : Бр. 47cm/18.50 '' Должина : 61cm/24.02''Size : L Bust : 108cm/42.52 '' Рамо : 48cm/18.90 '' Sleeve : 48cm/18.90 '' Должина : 62cm/24.41''Size : xl Bust : 112cm/ 44.09'' Shoulder : 49cm/19.29'' Sleeve : 49cm/19.29'' Length : 63cm/24.80''Size : XXL Bust : 116cm/45.67'' Shoulder : 50cm/19.69'' Sleeve : 50cm/19.69'' Length : 64см/25,20 '' Покана : Погодно е за трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, одење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, за есен и зима. Трошење, нејасен материјал од руно, супер топло и доволно меко, дише, пријатно, удобно. Големина : Ве молиме, погледнете го мерењето на големината во описот на производот пред да купите . миење : миење на рацете со ладна вода. Не или не ти се сува топло . со шорцеви, чизми, фармерки или хеланки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата