Државни челични чили пиперка решетката за решетки за пекари за печење на нозе со рачки за алатка за скара

Државни челични чили пиперка решетката за решетки за пекари за печење на нозе со рачки за алатка за скара

Во магацинот.
DEN 319.52
Тековен:

Поени за куршуми : 1. Не'рѓосувачки челик : Тој е безбеден, нетоксичен, машина за миење садови безбеден, лесен за чистење со рака во топла вода и суво за да се спречат водни места.2. Решетката за скара од 18 дупки : решетката со пиперка може да се користи на која било скара или пушач, печење до 18 пиперки истовремено, за да можете да скарате доволно пиперки за да ги забавувате вашите најблиски.3. Рачка : Закривените рачки од обете страни се лесни за транспорт до и отстранување од скара. Вклучува алатка за пиперки на пиперка.4. Нелеп : скара е изработена од не'рѓосувачки челик за да се спречи горење и лепење храна. Не грижете се за тоа да биде свиткано, скршено или искривено. 5. Разновидна : Оваа решетка може да се користи не само за пиперките од jalapeno, туку и за пилешките нозе со додавање на кој било вкус што ви се допаѓа најмногу.Дескрипти : Материјал : Не'рѓосувачки честички : 24,8*12*5.1 CMNET Тежина : 340 Gpackage Вклучен : 1*Пепер Решетката на скара 1. Не'рѓосувачки челик : Тој е безбеден, нетоксичен, машина за миење садови безбеден, лесен за чистење со рака во топла вода и суво суво за да се спречат дамки во вода . 2. решетката за скара од 18 дупки : решетката за пиперка може да се користи на Секоја скара или пушач, печење до 18 пиперки истовремено, за да можете да скарате доволно пиперки за да ги забавувате вашите најблиски . 3. Рачката : Заоблените рачки од обете страни се лесни за транспорт до и отстранување од скара. Вклучува алатка за пиперки за пиперки . 4. Нелепливо : Скара е изработена од не'рѓосувачки челик за да се спречи горење и лепење храна. Не грижете се за тоа да биде свиткано, скршено или искривено. 5. Разноврсна : Оваа решетка може да се користи не само за пиперките од jalapeno, туку и за пилешките нозе со додавање на кој било вкус што ви се допаѓа најмногу.

Параметри на производот

Стоката во категоријата