Starвезда К оригинален аметист срцев приврзок ѓердан во kt жолто злато женско возрасно лице

Starвезда К оригинален аметист срцев приврзок ѓердан во kt жолто злато женско возрасно лице

Во магацинот.
DEN 7824.00
Тековен:

Оваа прекрасна starвезда k оригинална аметист 8мм ѓердан од приврзок за срце, достапен во низа метали, вклучувајќи 10 кт жолто злато 10 кт жолто злато и 10 кт розово злато. Овој неверојатен дизајн е поставен со 1 камен 1.200 карати, постави виолетова форма на срцето аметист I2-I3 јасност. Овој дизајн мери широк 8,00 мм, долг 13,00 мм. Синџирот од 18 инчи вклучуваше гаранција. Гаранција : - Оваа ставка е опфатена со. Оваа ексклузивна покриеност на животниот век го нудат само Fine Jewe Lers, затоа ве молиме купувајте со доверба, нашиот квалитет е загарантиран за живот! Овој производ ќе испорача во рок од 5 дена (а) од време на редот. Femaleенски возрасен овој прекрасен дизајн е дел од ексклузивната колекција за накит на Starвезда К. Starвездата К, е реномиран американски семеен бизнис со седиште во Newујорк од 1986 година, користи само највисоки квалитетни материјали и гордо ќе застане зад сите нејзини производи . Аметист : Родител за родилки за февруари. Името доаѓа од грчкиот „аметистос“ што значи „трезен“. Ќе се смета дека ќе биде вклучен симбол на доверба, бидејќи римското време, Аметист штити од заведување и обезбедува мир, loveубов, храброст и среќа . ќе биде вклучен ланец од 18 инчи во метал што одговара. Гаранцијата за доживотно време исклучиво понудена од Finejewe Lers. Висока кратка накит кутија и пакување за подароци. Ширина : должина од 8,00 мм : 13,00 мм. Димензии : ширина : должина од 8,00 мм : 13,00 мм. Femaleенски. Возрасен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата