Лето заштеда на заштеда

Лето заштеда на заштеда

Во магацинот.
DEN 335.84
Тековен:

Womenените обични велигденски печатени кратки ракави тркалезни топови на вратот маица маици врвови : 1.features : обични врвови, краток ракав, хеџинг, печатени врвови, обични врвови, стилски и моден дизајн, летна секојдневна блуза.2.Материјал : Полиестер. Полиестерско влакно, направено од висококвалитетна ткаенина, лесна мека и удобна. 3. Специјалниот печатен дизајн го прави повеќе секси и привлечно за носење. 4.окација : Обичен, Далиј, роденден, датира, танцувачки перформанси, забава, свадба, за работа, домашен одмор и повеќе. Костум за есен, зима и пролет.5. Ве молиме, Забелешка : Рачна или нежна машина миење во ладна вода / не се суши за бели / линија. Нашата облека сите се дизајнирани за азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните европски големини. Погледнете ја нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Есен/пролет/Винтергендер : Womenените, Девојчето : Обичен, Далиматеријал : ПолиестерПатерн Тип : Печатенокорно : тркалезно вратот : Обичен, моден должина : Редовна должина : Кратка рака на ракави за миење : Рачна миење ладно, виси или линија суво што ќе добиете : 1 п.п. жени врвови Лето заштеда на заштеда 2023 година! Loopsoun женски врвови, жени плус големина на врвови, жени случајни велигденски печатени кратки ракави тркалезни пулвер блузи маици маици врвови нане зелена xl. Летни врвови за жени; Женски врвови; Womensенски плус врвови со големина. Обични врвови; Блуза со кратки ракави на врвови; блуза со кратки ракави; Обични врвови на вратот; Обична маица. Стилови - лесно спарете го со фармерки, шорцеви, хеланки, здолништа за секојдневен изглед. Едноставната силуета е обична шик и никогаш не е застарена. Лизгајте во него за неколку секунди со малку напор да останете удобни и да изгледате одлично. Повод : слободно време, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, празник, забава. Погодно за зимско и есенско носење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата