Кошули со долги ракави со долги ракави за жени, за жени, печатење на екипаж, вратот со долги ракави, блуза, блуза Темперамент, врвови на пулвер, женски врвови жолта С

Кошули со долги ракави со долги ракави за жени, за жени, печатење на екипаж, вратот со долги ракави, блуза, блуза Темперамент,

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Можете да ја кошулата во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони! 【Прилики】 погодни за обичен секојдневен изглед и какви било прилики, особено за канцеларија, забави, одмор, клубови и датираат. Големина на Кина : Големината на Кина е помала од Велика Британија/САД. Клиент за улога : За да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата