Toyella пар на нараквици за двојки на магнет од праска од праска

Toyella пар на нараквици за двојки на магнет од праска од праска

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Информации за производот : Стил : Simple Material : Алуминиум/природна технологија за отценетост : Прирачник за прирачник : нараквица : Двојка стилоделинг : срцев материјал Материјал : Не е вклопена : праска срцеви песни : Магнетски тигар Список на окулации : Нараквици*1 Материјал : Направено од полиестер со висока квалитетна е удобен и здив што е удобен и здив , Доволно издржлив за вашето секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, истегнување, лесен и е во согласност со вашата кожа. Кошула за слоеви на долги ракави. Стил на дизајн : Забележете дека има мали разлики во бојата и големината, бидејќи на некои неодоливи фактори удобен материјал, погоден за најразлични прилики, стилски и мода ве прават попривлечни женски модни обични врвни блузи, патент, печатена мека кошула, лабава кратка ракав елегантна мека Маица врвни кошули кошули за жени. Услуга : Нашите врвови користат мека и удобна ткаенина, ние би сакале да обезбедиме какви било разумни услуги за да ги задоволиме вашите потреби долги ракави за жени за жени. Големина : Големината на пакетот е различна, можете да ја изберете соодветната големина на табелата со големина и нашата големина е кошула со долги ракави со азиска големина. Функција : Изработено е од висококвалитетни материјали, издржливо за вашето секојдневно да носите одлично за секојдневно затворање или носење на врата, датум, одмор, дружење, ви даваат мода и среќа. Обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функција, лесна мека ткаенина за удобна женствена, лесна за носење, без брчки жени со долг ракав.

Параметри на производот

Стоката во категоријата