Entyinea Women'sенски спортски џемпер за џемпери со долги ракави со долги ракави V вратот преголем пулвер џемпер xxl

Entyinea Women'sенски спортски џемпер за џемпери со долги ракави со долги ракави V вратот преголем пулвер џемпер xxl

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Womenените обични срцеви печатени џемпери врвни џемпери со долги ракави, обичен пулвер, врвен пулвер. Материјал : полиестер, спандекс. Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате, благодарам!). Тежина на пакет : 300g. Големина на пакетот : 30x25x2cm, (Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате.) Табела со големина : . Големина : S BUST : 100 CM/39.37 '' Рамо : 46cm/18.11 '' Sleeve : 63cm/24.80 '' Должина : 68cm/26.77'Size : M Bust : 106cm/41.73 '' '' РЕАЛЕР : 47.5cm/18.70 '' Sleeve : : 64cm/25.20 '' Должина : 70cm/27.56''Size : L Bust : 112cm/44.09 '' 'Рамо : 49cm/19.29' 'Sleeve : 65cm/25.59' 'Должина : 72cm/28.35''Size : XL Bust : 118cm /46.46 '' Рамената : 50,5cm/19.88 '' ракав : 66cm/25.98 '' Должина : 74cm/29.13''Size : xxl биста : 124cm/48.82 '' Рамо : 52cm/20.47 '' 'Слика : 67см/26.38' ' Должина : 76см/29,92 '' 【Удобниот материјал】 : Оваа забавна маичка е изработена од мешавина од памук; Ткаенината е тенка, лесна, дише и пријателска за кожата. Поддршка за миење на рацете и миење на машината. Ве молиме, измијте со ладна вода, не исушете чиста или белило, не суво рамно . 【Карактеристики】 : Местење на маички за жени, трендовски девојки пулвер врвови, слатки кошули за тинејџери, кошули за ергентска забава, симпатична трендовски девојки графички врвови со долги ракави, смешни летран Печати џемпер, есен зимски лабав вклопување на екипажот на вратот на вратот на врвовите, необична џемпери за забава . 【Различни натпревари】 : Пролет, есен и зима, тоа оди совршено скоро сè, можете едноставно да го спарите со чизмите, фармерките, шорцевите или хеланките, suitable for shopping, outdoors, work, party, daily life, holidays, school, dating, sports, camping, study etc. 【BEST GIFTS】 : Buy it for yourself or gift it for wife, mama, dughter, aunt, friend, девојка, сестра да ја покаже својата длабока loveубов кон неа, тоа е симпатична подароци, оваа џемпер совршена за жени, возрасни, тинејџерки . 【Задоволна услуга】 : Освен што можете да добиете удобна трендовски џемпер за девојчиња, исто така можете да уживате во висок квалитет после -Сали, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 856 часа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата