Gathrrgypенски врвови и блузи, летен дозвола , женски моден печатење обичен v-врат краток ракав лабава маица врвови

Gathrrgypенски врвови и блузи, летен дозвола , женски моден печатење обичен v-врат краток ракав лабава маица врвови

Во магацинот.
DEN 271.84
Тековен:

Совршено за забава, фестивал, празник, патување, тренингот, канцеларија, улица и удобно за да се носат секој ден. Големина : XXL големина : XX-LARGE US : 12 Велика Британија : 16 EU : 42 BUST : 124 CM/48.84'' Length : 68cm/26.82 '' ракав : 26 CM/10.

Параметри на производот

Стоката во категоријата