Тенок паричник Телефонски случај за Samsung Galaxy S, Premium PU кожа магнетно затворање фолио лична карта за кредитни картички SCHOCKPROOF Заштитна флип -Поврзник Телефонски капак

Тенок паричник Телефонски случај за Samsung Galaxy S, Premium PU кожа магнетно затворање фолио лична карта за кредитни картички

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Case Wallet Case компатибилен со Samsung Galaxy S23 (6,1 инчи) 2023, ве молиме потврдете го бројот на моделот пред купувањето !!! Ви благодарам! -Направени од синтетичка кожа и TPU внатрешна обвивка, што ќе обезбеди ефикасна заштита за вашиот паметен телефон. -Изградени 2 слотови за кредитни картички и 1 внатрешен скриен џеб за чување на вашите кредитни картички, визит-картички, фотографии и пари, земете ја вашата често користена картичка и мала промена лесно. - Превртете го магнетното затворање, заштитете го вашиот телефон од испакнатини и прашина и гребнатини и други штети. - Стенд на држачот Дизајн бесплатно вашите раце толку опуштени. - Прецизни исечоци, копчиња кои одговараат, се чувствуваат лесно за пристап до сите пристаништа и копчиња. - Овој случај може да го заштити вашиот телефон од отпечатоци од прсти, гребнатини, прашини, судири и абразија. - Идеален како подарок, за жени или мажи, тинејџери или возрасни. Содржина на пакетот : 1 * Паричник Флип Телефон само за покривање на куќиштето (телефонот не е вклучен) Компатибилен со Samsung Galaxy S23 6,1 инчи (објавен 2023). Не е компатибилен со друг модел. Дизајнот на држач за картички за паричник го прави погодно да носите лична карта, кредитна картичка и готовина. Овозможува заштита од гребнатини, испакнатини, нечистотија, маснотии и отпечатоци од прсти. Магнетското заклучување обезбедуваат целосна заштита на вашиот уред од нула, влијание, капки, отпечатоци од прсти. Може да се склопи како удар за поддршка на вашиот телефон, нуди бесплатни раце кога видео -разговор или гледање на филмови. Прецизни пресеци за звучници, порти за полнење, аудио порти и копчиња за ваша погодност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата