Женски обични модни модни цврсти бои обични панталони одговараат на панталони кафе л

Женски обични модни модни цврсти бои обични панталони одговараат на панталони кафе л

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Обични модни панталони со обична боја на жените се вклопуваат во панталоните Проверете ја табелата со големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. Карактеристики : 1. Тоа е изработено од високо квалитетни материјали, издржливо за вашиот Gym2. Тешкиот дизајн ви овозможува да вежбате попогодно3.Факција Дизајн ве тера да изгледате поладно4.Вод. срце! И удобно, не можете да тргнете наопаку со овој неверојатен симпатичен врв! 6. Одгледувајте се за секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : лето, пролет, паѓач : Womenените пригода : Casualmaterial : Полиестерска шема Тип : Печатење стил : Casual Length : Regular Fit : Fits ture to size Thickness : Standard How to wash : Hand wash Cold,Hang or Line Dry What you get : 1x Women Pants Size USUKEUWaist Hip Length S483462cm/24.41''84cm/33.07''108cm/42.52''M6103666cm/25.98''88cm/34.65' '109cm/42.91''l8123870cm/27.56''92cm/36.22''110cm/43.31''xl101444074cm/29.13''96cm/37.80''111cm/43.70'''''xxl12101270 .37''112cm/44.09 ' 'XXXL14184482cm/32.28''104cm/40.94''113cm/44.49'' Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Waist : 62cm/24.41''Hip : 84cm/33.07''Length : 108cm/42.52''Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Waist : 66cm/25.98''Hip : 88cm/34.65''Length : 109cm/42.91''Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Waist : 70cm/27.56''Hip : 92cm/36.22''Length : 110cm/ 43.31''Size : Xlus : 10uk : 14 Eu : 40 Waist : 74cm/29.13''Hip : 96cm/37.80'''l должина : 111cm/43.70''size : xxlus : 12uk : 16eu : 42 Waist : 78cm/30.71'p : 100 CM : 100 CM : 100 CM : 100 CM /39.37'''Lengthers : 112cm/44.09'size : xxxlus : 14uk : 18eu : 44 Waist : 82cm/32.28''hip : 104cm/40.94'''l Length : 8 EU : 34 половината : 62cm/24.41 '' Hip : 84cm/33.07 '' должина : 108cm/42.52''Size : M US : 6 UK : 10 EU : 36 Weist : 66cm/25.98 '' Hip : 88cm/34,65 Дизајн : Не само што може да обезбеди утеха, туку и да донесе многу убавина и мода . Подарок : Womenените стилски, формални и убави. A nice and thoughtful gift for yourself, your classmates, relatives, family or friends. Occasions : Suitable for vacation, party, dating, photography, holiday, daily wear, activities, travel, sports, yoga, shopping, work, friends gathering, итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата