Tusk Trilobite пар гуми 26x9- за Can-Am Outlander ma efi xt-p 2012

Tusk Trilobite пар гуми 26x9- за Can-Am Outlander ma efi xt-p 2012

Во магацинот.
DEN 4196.48
Тековен:

Тешката градба нуди значително неспокојно возење над груби патеки. Дополнителни капаци на рамото ги штитат страничните идни и раб . гумите се погодни за пустини, нечистотии, карпи, кал и снег апликации . 6-рејтинг за оптимален отпор на пункција . продадени како пар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата