Uerlsty женски долг ракав чипка маица блуза пулвер дами обични лабави скокач врвови

Uerlsty женски долг ракав чипка маица блуза пулвер дами обични лабави скокач врвови

Во магацинот.
DEN 351.84
Тековен:

[Забелешка]-Почитуван клиент, ве молиме, kindубезно повикајте се на табелата со големина прикажана на сликата и дозволете 1-2cm/0.39-0,78 инчи се разликува, со цел да се избегнат непотребните приноси или замени. Производство Карактеристики : Должина на фустанот : Должина на долгиот ракав : Долги ракави Тип : Редовен пренарен дел : Round Deckmaterial : Polyester, Cotton Fabric Тип : Други патеки : Color Block Style : Shift Occasion : Travel, Young Style, Elegant Fashioncents : Laceseason : All-Sea Sondepartment : Womensize Type : Regure Theme : Rock, Rose, Sexy Pattern нивни : Laceage : Ages 18 -35 години Олд Винтинџ : Негарментација Грижа : Машината за миење садови со содржина : 1 x врвот за оваа ставка (ЦЕЛЕ ДА ГО ВИДЕМЕ точни информации за производот) 1. Реалниот предмет може да постои малку бои разлики во споредба со сликите како што се прикажани на различни компјутери. Благодарам.2. Може да има прирачник за мерење на грешка од 1-3 см. Извинете за какви било непријатности (белешка 1 CM = 0,39inch) .3. Ве молиме преовладувате на вистинска ставка, модел на слики само за референца.4.Тавенција !!! Табелата со големина внимателно пред да ја поставите нарачката. Ви благодариме за вашето разбирање. Материјал : Полиестер, памук. Модел : Блок во боја. Повод : Патување, млад стил, елегантна мода. Тема : Рок, Роуз, секси. Сезона : Сите сезони.

Параметри на производот

Стоката во категоријата