Уметнички дизајн Фарма за плитки во Скицирање на слободни Скица на животни од фарма на печатење на завиткано платно поставено. Широк во. Висока - 4

Уметнички дизајн Фарма за плитки во Скицирање на слободни Скица на животни од фарма на печатење на завиткано платно поставено.

Во магацинот.
DEN 383.84
Тековен:

Оваа прекрасна уметност од животинско платно се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно. Секоја наши печати за платно на ликовно платно е отпечатено на премија за квалитетно памучно платно, користејќи ги најквалитетните квалитетни мастила што нема да избледат со текот на времето. Секое печатење на giclee се протега цврсто во рамките на под -рамка од дрво од 1 инч, обезбедувајќи го платното и не се закова. Овој уметнички принт на платно е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија. Сите наши отпечатоци од платно се внимателно спакувани со пластична заштита, кревко обележување и цврсти кутии за да се обезбеди безбедна испорака. Секое печатење на платно пристигнува подготвени да висат на wallидот, со вклучени комплети за виси. Тоа се чувствува вистинско уметничко галерија .- Премиум квалитетен памучен платно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата