К Топката Заеднички Одговара изберете: 1969-АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ КОПЈЕ, 1978-АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ КОНКОРД

К Топката Заеднички Одговара изберете: 1969-АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ КОПЈЕ, 1978-АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ КОНКОРД

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Поддржани од супериорни материјали и ригорозни тестирања, топчестите споеви НА mooga ' ® даваат сигурни перформанси на кои можете да сметате. Иновациите за решавање проблеми на МООГ обезбедуваат брза инсталација без проблеми. СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ топчестите столпчиња се термички обработени за да одговараат или да ги надминат барањата ЗА ОЕ за да го инхибираат предвременото откажување и да ја подобрат јачината на замор. ПОДМАЧКАН ШТЕКЕР Ја Намалува корозијата и абењето со тоа што дозволува нов лубрикант да ги исплакне загадувачите. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ прецизни толеранции за лесна инсталација и усогласување на управувачот што ви дава совршено вклопување веднаш надвор од кутијата. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња. Одговара Изберете : 1969-1974 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ КОПЈЕ 1978-1983 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ КОНКОРД 1970-1977 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ХОРНЕТ 1970-1978 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ГРЕМЛИН 1980.1984-1987 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ОРЕЛ 1971-1978 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ МАТАДОР 1970-1974 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ АМБАСАДОР 1981-1983 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ мотори орел 30 1979-1983 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ДУХ 1978-1980 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ АМХ 1970 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ БУНТОВНИК 1988 ОРЕЛ ОРЕЛ И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата