Топката Доктор® Истекување Заптивната Смеса

Топката Доктор® Истекување Заптивната Смеса

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Треба да се запре тврдоглав истекување во вашиот омилен фудбал, кошарка или фудбалска топка? Не плашете се, Бидејќи Докторот За Топки има совршен одговор во овој лесен За нанесување Заптивната Смеса за Истекување, погодна за топчиња под притисок за сите спортови. Не само што може да го запре истекувањето во вашата истрошена или дупната спортска опрема, овој заптивната смеса може да се користи и на гуми за велосипеди, колички за голф и многу повеќе. Никогаш повеќе не треба да се грижите за тврдоглавите протекувања на воздухот кога ќе земете дел од овој Лесен За Употреба Заптивната Смеса за Истекување Од Докторот За Топки. Истекување Заптивната Смеса Од Топката Лекар. Лесно и ефикасно запира протекување во сите видови топки. Одлично за фудбал, кошарка, фудбалски топки и многу повеќе. Доаѓа со шприц за лесно нанесување. Може да се користи и на гуми за мали возила како што се колички за голф и велосипеди. Лесно се нанесува и брзо го запира истекувањето на воздухот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата