Нов Стандард Замена Возачот Страна Решетка, Одговара 2007 - Bmw X5

Нов Стандард Замена Возачот Страна Решетка, Одговара 2007 - Bmw X5

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема И Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нова Стандардна Решетка За Возачот За Замена, Сребрена, Со Хромиран Прстен. Тој е Дизајниран да ја Замени Вашата Постоечка Решетка. Тоа Одговара На вашиот 2007-2013 Бмв Х5. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Возачот Страна Решетка, Одговара 2007-2013 Бмв X5 Сребро, Со Хром Прстен, Изработени Од Пластика . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Параметри на производот

Стоката во категоријата