Војна на ѕвездите: Сага-Јода Социјално Растојание Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Војна на ѕвездите: Сага-Јода Социјално Растојание Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Во магацинот.
DEN 303.84
Тековен:

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Сага-Јода Социјална Дистанцирање Ѕид Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме по нешто за секого. Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Сага-Јода Социјално Дистанцирање Ѕиден Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран ОД Фсц. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Параметри на производот

Стоката во категоријата