Војна на ѕвездите: Враќање На Ѕидниот Постер На Џедај-Стрип Панели, 14.725 22.375

Војна на ѕвездите: Враќање На Ѕидниот Постер На Џедај-Стрип Панели, 14.725 22.375

Во магацинот.
DEN 303.84
Тековен:

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Враќање На Џедај-Стрип Панели Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Враќање На Џедај-Стрип Панели Ѕид Постер : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Параметри на производот

Стоката во категоријата