Колгејт Вкупно Напредни Конец - Врвот Црна Четка За Заби

Колгејт Вкупно Напредни Конец - Врвот Црна Четка За Заби

Во магацинот.
DEN 133.76
Тековен:

Колгејт Вкупно Напредната Црна Боја со Конец има 17 ПАТИ потенок врв на влакната (наспроти нормалните влакна заокружени на крајот), кои се специјално дизајнирани за длабоко и нежно чистење за да ја избришат храната и плаките од долж линијата на непцата. 17х потенок врв влакната се справуваат со боите може да варираат Четка за Заби, Конец-Врв, Црна, Мека 92. Влакната со конец (оваа четка не го заменува конецот). Нов изглед. 17х потенок совети (наспроти нормален крај заоблени влакна) за длабоко чистење. Влакната со потенок врв од 17 пати (наспроти нормалните крајни заоблени влакна) се специјално дизајнирани за длабоко и нежно чистење за да ја избришат храната и плаките од долж линијата на непцата. Стоматолозите и хигиеничарите препорачуваат замена на четката за заби на секои 3 месеци. Заштедете вода. / savewater. Произведено Во Кина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата