Вокер Издувни Гасови Стегач

Вокер Издувни Гасови Стегач

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Дијаметар : 4. Орев Тип : Хексадецимален. Вокер Стегач. Walker® обезбедува оптимално вклопување, изглед и сигурност во резервните делови за контрола на емисиите на штетни гасови. Автомобилски Хардверски Материјал : Челик. Опис : Хардвер-Стегач. Вокер Стегач. Дополнителни Функции Заврши : Природни. Walker® е погодност "едношалтерски", нудејќи целосно покривање на моторот до издувните цевки на системите за контрола на емисиите и компонентите за популарните домашни и увозни возила во апликации за широкопојасен пазар, перформанси и комерцијални возила. Walker®, со нашите светски партнерства И производствени капацитети ЗА ОЕ, поседува техничка извонредност потребна за задоволување на денешните потреби за контрола на емисиите, додека развива решенија за утрешните предизвици. Автомобилска Боја / Финиш : Ништо. Тип На Стегач : Гилотина. Стегач За Издувни Гасови. Walker® обезбедува оптимално вклопување, изглед и сигурност во резервните делови за контрола на емисиите на штетни гасови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата