Каролини Богатства CK4580PILLOWCASE Шантили Тифани Мачка Среќен Божиќ Ткаенина Стандард Стандард Перница Стандард

Каролини Богатства CK4580PILLOWCASE Шантили Тифани Мачка Среќен Божиќ Ткаенина Стандард Стандард Перница Стандард

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Каролини Богатства CK4580 PILLOWCASE Chantilly Tiffany Мачка Среќен Божиќ Ткаенина Стандард Перница Стандард, Стандард Бело на грб со уметнички дела на предниот дел на перница, 20.5 " w x 30". Материјалот за отстранување на влага, ткаенината за изведба што дише овозможува убаво искуство за спиење и покажува квалитет. Измијте ладен и сув медиум. Не е потребно пеглање. Стандардна Големина Бела на грб со уметнички дела на предниот дел на навлаката за перници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата