Блумери Ѕидни Цвеќиња Вертикален Градинарски Систем-Креирајте Градини На Ѕидови-Држи До Кондензиран Растенија-Црно

Блумери Ѕидни Цвеќиња Вертикален Градинарски Систем-Креирајте Градини На Ѕидови-Држи До Кондензиран Растенија-Црно

Во магацинот.
DEN 959.84
Тековен:

Ако барате брз и лесен начин да внесете нов живот во вашиот дом или градина, тогаш пробајте Го Вертикалниот Градинарски Систем На Ѕидните Цвеќиња! Без разлика дали ви недостасува простор или сакате да пробате украсување нетрадиционални простори, овој систем е брз и лесен за инсталирање додека изгледате одлично! Едноставниот модуларен дизајн се одликува со квадратна рамка од 17" х 17" со четири одделни лулки кои можат да соберат до саксии од 6 инчи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата