Хималаја Михаеланџело Геометриски Волна Површина Килим, Крем, 5'8'

Хималаја Михаеланџело Геометриски Волна Површина Килим, Крем, 5'8'

Во магацинот.
DEN 551.68
Тековен:

Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. 100% Волна. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Висина на купот : 0. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации.Хималаја Килим Колекција. Тепихот Хималаја е совршен додаток на вашиот дом без разлика дали е во прометниот град или земја за стилска надградба. Раката Се Појави Во Индија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата