Речиси Природно. Вештачко Дрво Фикус Во Сад ЗА Садење Чеша Отпорно НА УВ

Речиси Природно. Вештачко Дрво Фикус Во Сад ЗА Садење Чеша Отпорно НА УВ

Во магацинот.
DEN 799.84
Тековен:

Различни тенки, мали стебла се обвиткуваат околу главното стебло како винова лоза во ова вештачко дрво фикус. Со својот уникатен дизајн, главното стебло стои високо и се протега нагоре и се разгранува во една живописна крошна од зелени живописни лисја. Сместено во сад за чеша со природни речни карпи, ова вештачко дрво е ОТПОРНО НА УВ И може да се користи за украсување на надворешен двор или внатрешна свечена трпезарија. Одржување бесплатно, целогодишна убавина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата