Сопствена на њуман: Сите Природни Буци Средни Салса, Оз

Сопствена на њуман: Сите Природни Буци Средни Салса, Оз

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Сопствена на њуман : Целата Природна Средна Буци Салса е класична закуска во која ќе уживате уште повеќе бидејќи профитот оди во добротворни цели. Неговата средна густа конзистентност е срдечна и ќе ве задоволи. Сопствената средна салса на њуман може да се ужива на чипс од тортилја или да се додаде во други оброци за дополнителен вкус. Сопствена на њуман : Сите Природни Средни Буци Салса, 16 мл : Домати, пиперки и цилинтро се здружуваат во совршена хармонија!. Само вистинскиот удар" вашиот чип ќе ви се заблагодари. Добро би требало да биде забрането.

Параметри на производот

Стоката во категоријата