Пет Ноќи во Фреди: Специјална Испорака-Триптих Ѕид Постер, 14.725 22.375

Пет Ноќи во Фреди: Специјална Испорака-Триптих Ѕид Постер, 14.725 22.375

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Овие Трендови Меѓународни Пет Ноќи Во Фреди : Специјална Испорака-Триптих 3 Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Пет Ноќи во Фреди : Специјална Испорака - Триптих 3 Ѕид Постер : Врамени Трендови Постерите имаат врвна сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Параметри на производот

Стоката во категоријата