Аквагард Женски Заоблен Фудбалски Рингер Премиум

Аквагард Женски Заоблен Фудбалски Рингер Премиум

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Модерен спин на класичен стил. Ретро рингер маичката е совршена, разноврсна, покачена основна. Контрастното ребро на јаката и ракавите, поврзано со контрастната лента за само-ткаенина надолу по рамото, додава модерен блесок на класичниот рингер. 100% Чешлан Памук; Пакување од 3; Повлечете го затворањето; Машинско Перење; 5,5 мл. 100% чешлана памучна маичка со прстен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата