Пикадо Отворен Врв Купола Капак, Одговара Оз На Оз Пластични Чаши, Јасно, 1.9 Диа Дупка, 1.000 Картон

Пикадо Отворен Врв Купола Капак, Одговара Оз На Оз Пластични Чаши, Јасно, 1.9 Диа Дупка, 1.000 Картон

Во магацинот.
DEN 902.40
Тековен:

Ставете ја секоја пикадо чиста, бела или проѕирна пластична чаша со квалитетен капак За Пикадо. Дизајнот на куполата со отворен врв располага и со лажици и со сламки, што ги прави овие капаци идеални и за сладолед и за ладни пијалоци. Кристално чистата пластика овозможува лесна идентификација на пијалоците. Цврстото вклопување спречува истекување и го олеснува земањето на вашите омилени разладени задоволства во движење. Капакот работи со различни чаши, помагајќи да се зачува просторот за складирање и склопувањето на брзината. Семејство на бои : Јасно; Боја(И) : Јасно; Одговара : 16 мл До 24 Мл Пластични Чаши; ЗА Употреба Со : Пикадо Голи Еко-Напред RTP16 DBARE, RTP20 BARE, RTD24 BARE; СОЛО PXT24-0090, DSS5-0001, P16 BRL-00001, P16 RLR-00011, D24 R, P16 NL-0100, Д24, п16внл-0100, д24в, Тп16д, Тп20, Тд24, ТД26; МАТЕРИЈАЛ(И) : ПЕТ; КОЛИЧИНА : 1.000/КАРТОН ПОСТ-ПОТРОШУВАЧ РЕЦИКЛИРАНА СОДРЖИНА ПРОЦЕНТИ : 0%. Рециклирана Содржина Пред Потрошувачите Проценти : 0%. Дизајн на купола со отворен врв. Чиста пластика. Цврсто вклопување. Работи со различни пластични чаши. Број на модел : DLW626.

Параметри на производот

Стоката во категоријата